Продукція > EZURIO > EMF2449A2-10MHF1
EMF2449A2-10MHF1
EMF2449A2-10MHF1 Ezurio
datasheet-mini-nanoblade-flex
Виробник: Ezurio
Description: MINI NANOBLADE FLEX (2.4 & 5GHZ)
Packaging: Canister
Mounting Type: Solder
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.9GHz ~ 5.875GHz
Applications: WLAN
Gain: 2.8dBi, 3.4dBi
Termination: MHF1
Number of Bands: 2
VSWR: 2
Antenna Type: PCB Trace
Height (Max): 0.004" (0.10mm)
Frequency Group: Wide Band
Frequency (Center/Band): 2.45GHz, 5.387GHz
RF Family/Standard: WiFi
на замовлення 1587 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MINI NANOBLADE FLEX (2.4 & 5GHZ), Packaging: Canister, Mounting Type: Solder, Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.9GHz ~ 5.875GHz, Applications: WLAN, Gain: 2.8dBi, 3.4dBi, Termination: MHF1, Number of Bands: 2, VSWR: 2, Antenna Type: PCB Trace, Height (Max): 0.004" (0.10mm), Frequency Group: Wide Band, Frequency (Center/Band): 2.45GHz, 5.387GHz, RF Family/Standard: WiFi.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EMF2449A2-10MHF1 EMF2449A2-10MHF1 Виробник : Ezurio datasheet-mini-nanoblade-flex Antennas Mini Nanoblade Flex (2.4 & 5GHz),MHF1, 100MM