ENC-120-24
  • ENC-120-24
  • ENC-120-24
ENC-120-24 MEAN WELL
ENC-120-spec.pdf ENC-120-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
Category: Chargers
Description: Charger: for rechargeable batteries; 4A; 15÷40Ah; 27.6VDC; 90%
Type of charger: for rechargeable batteries
Kind of rechargeable battery: acid-lead; GEL; Li-FePO4; Li-Ion
Max. charging current: 4A
Batteries capacity: 15...40Ah
Output voltage: 27.6V DC
Efficiency: 90%
Application: rechargeable battery 24V
Kind of output connector: screw terminal
Kit contents: without power cable
на замовлення 6 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Chargers, Description: Charger: for rechargeable batteries; 4A; 15÷40Ah; 27.6VDC; 90%, Type of charger: for rechargeable batteries, Kind of rechargeable battery: acid-lead; GEL; Li-FePO4; Li-Ion, Max. charging current: 4A, Batteries capacity: 15...40Ah, Output voltage: 27.6V DC, Efficiency: 90%, Application: rechargeable battery 24V, Kind of output connector: screw terminal, Kit contents: without power cable.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ENC-120-24 ENC-120-24 Виробник : MEAN WELL USA Inc. ENC-120-spec.pdf Description: BATT CHARGER DESKTOP 24V 4A
Packaging: Box
Features: LED Indicator
Battery Cell Size: 24V
Size / Dimension: 7.56" L x 7.01" W x 1.96" H (192.0mm x 178.0mm x 49.8mm)
Mounting Type: Desktop
Voltage - Input: 90 ~ 264VAC
Type: Desktop
Termination Style: Terminal Block
Battery Chemistry: Lead Acid, Lithium-Ion
Power - Max: 115W
Voltage - Nominal: 24V
Charge Current - Max: 4A
Number of Cells: 1
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
ENC-120-24 ENC-120-24 Виробник : Mean-Well USA, Inc. enc-120-spec.pdf Battery Chargers 1-OUT 28.8V 4A 115.2W
на замовлення 9 шт:
Мінімальне замовлення: 3
на замовлення 9 шт:
Мінімальне замовлення: 2
товару немає в наявності
ENC-120-24 ENC-120-24 Виробник : MEAN WELL ENC-120-spec.pdf Battery Chargers 115.2W 27.6V 4A Desktop BatteyChargr