ENC-180-12
  • ENC-180-12
  • ENC-180-12
ENC-180-12 MEAN WELL
ENC-180-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
Category: Chargers
Description: Charger: for rechargeable batteries; 12A; 45÷125Ah; 13.8VDC; 91%
Type of charger: for rechargeable batteries
Kind of rechargeable battery: acid-lead; GEL; Li-FePO4; Li-Ion
Max. charging current: 12A
Batteries capacity: 45...125Ah
Output voltage: 13.8V DC
Efficiency: 91%
Application: rechargeable battery 12V
Kit contents: without power cable
Kind of output connector: screw terminal
на замовлення 15 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Chargers, Description: Charger: for rechargeable batteries; 12A; 45÷125Ah; 13.8VDC; 91%, Type of charger: for rechargeable batteries, Kind of rechargeable battery: acid-lead; GEL; Li-FePO4; Li-Ion, Max. charging current: 12A, Batteries capacity: 45...125Ah, Output voltage: 13.8V DC, Efficiency: 91%, Application: rechargeable battery 12V, Kit contents: without power cable, Kind of output connector: screw terminal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ENC-180-12 ENC-180-12 Виробник : MEAN WELL USA Inc. ENC-180-spec.pdf Description: BATT CHARGER DESKTOP 12V 12A
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
ENC-180-12 ENC-180-12 Виробник : MEAN WELL ENC-180-spec.pdf Battery Chargers 14.4V 12A 180W Charger