ENC-180-24
ENC-180-spec.pdf
Код товару: 182864
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Блоки та елементи живлення > Зарядні пристрої
Ціна
ENC-180-24 ENC-180-24 Виробник : MEAN WELL 2724871.pdf Description: MEAN WELL - ENC-180-24 - Ladegerät, Tischnetzteil, 180W, 30V, Bleiakku, Lithium-Ionen-Akku, Produktreihe ENC-180
tariffCode: 85044030
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Unterstützte Batterie-/Akkutechnologie: Bleisäure, Li-Ionen
euEccn: NLR
Netzsteckertyp: -
Ladegerät: Tisch
Batterie-/Akkugrößencode: -
Versorgungsspannung: 30V
hazardous: false
IEC-Code Batterie/Akku: -
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
NEDA-Code: -
Produktpalette: ENC-180 Series
SVHC: No SVHC (12-Jan-2017)
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
ENC-180-24 ENC-180-24 Виробник : MEAN WELL USA Inc. ENC-180-spec.pdf Description: BATT CHARGER DESKTOP 24V 6A
Packaging: Box
Features: LED Indicator
Battery Cell Size: 24V
Size / Dimension: 7.56" L x 7.01" W x 1.96" H (192.0mm x 178.0mm x 49.8mm)
Mounting Type: Desktop
Voltage - Input: 90 ~ 264VAC
Power - Max: 173W
Voltage - Nominal: 24V
Charge Current - Max: 6A
Part Status: Active
Number of Cells: 1
на замовлення 48 шт:
Кількість Ціна
ENC-180-24 ENC-180-24 Виробник : MEAN WELL ENC-180-spec.pdf Battery Chargers 28.8V 6A 180W Charger
товару немає в наявності
ENC-180-24
+1
ENC-180-24 Виробник : MEAN WELL ENC-180-spec.pdf ENC-180-spec.pdf Category: Chargers
Description: Charger: for rechargeable batteries; 6A; 25÷65Ah; 27.6VDC; 92%
Type of charger: for rechargeable batteries
Kind of rechargeable battery: acid-lead; GEL; Li-FePO4; Li-Ion
Max. charging current: 6A
Batteries capacity: 25...65Ah
Output voltage: 27.6V DC
Efficiency: 92%
Application: rechargeable battery 24V