Енкодер EC11E12-15P30C-SW
Код товару: 216165
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Пасивні компоненти > Перемикачі, тумблери
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Description: Encoder: incremental; THT; 15imp/revol; Pos: 30; two phase A and B
Mounting: THT
Max. operating current: 5mA
Terminal pitch: 2.54x14.5mm
Thread length: 5mm
Shaft diameter: 6mm
Shaft length: 7mm
Body dimensions: 11.7x13.75x6.5mm
L shaft length: 12mm
Operating voltage: 5V DC
Resolution: 15imp/revol.
Number of positions: 30
Mechanical durability: 30000 cycles
Type of encoder: incremental
Shaft surface: knurled
Output signal: two phase A and B
Encoders features: with button
на замовлення 1496 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
З цим товаром купують
1 kOhm 1% 0,25W 200V 1206 (RC1206FR-1KR-Hitano) (резистор SMD)
1 Додати до обраних Обраний товар
rc_series_20150401_1.pdf
Виробник: Hitano
SMD резистори > 1206
Номінал: 1 kOhm
Точність: ±1% F
Рном,W: 0,25 W
Uроб,V: 200 V
800 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
4,7 kOhm 1% 0,25W 200V 1206 (RC1206FR-4K7R-Hitano) (резистор SMD)
rc_series_20150401_1.pdf
Виробник: Hitano
SMD резистори > 1206
Номінал: 4,7 kOhm
Точність: ±1% F
Рном,W: 0,25 W
Uроб,V: 200 V
товару немає в наявності
Мінімальне замовлення: 100
220 Ohm 5% 0,25W 200V 1206 (RC1206JR-220R-Hitano) (резистор SMD)
RC_series.pdf
Номінал: 220 Ohm
Точність: ±5% J
Рном,W: 0,25 W
Uроб,V: 200 V
700 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
BAT54S
BAT54S.pdf
BAT54S
Виробник: YJ/NXP
Діоди, діодні мости, стабілітрони > Діоди Шотткі
Корпус: SOT-23
Зворотня напруга, Vrrm: 30 V
Прямий струм (per leg), If: 0,2 A
Падіння напруги, Vf: 0,4 V
Примітка: Конструкція: два діоди в одному корпусі, послідовне включення, струм 0,2 А на діод.
Монтаж: SMD
Імпульсний струм, Ifsm: 0,6 A
у наявності: 76 шт
8 шт - РАДІОМАГ-Київ
60 шт - РАДІОМАГ-Львів
8 шт - РАДІОМАГ-Харків
Мінімальне замовлення: 14
47uF 10V EMR 4x7mm (Super miniature size) (EMR470M10B-Hitano) (електролітичний конденсатор)
EMR_080514.pdf
Конденсатори > Електролітичні конденсатори вивідні
Ємність: 47 µF
Номін.напруга: 10 V
Серія: EMR
Тип: супермініатюрні, 105С
Темп.діап.: -40...+105°C
Габарити: 4х7mm