EP5W1K5J
EP5W1K5J TE Connectivity Passive Product
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=9-1773463-6&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES 1.5K OHM 5% 5W AXIAL
Power (Watts): 5W
Tolerance: ±5%
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±300ppm/°C
Size / Dimension: 0.335" Dia x 0.984" L (8.50mm x 25.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Part Status: Active
Resistance: 1.5 kOhms
на замовлення 760 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 1.5K OHM 5% 5W AXIAL, Power (Watts): 5W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety, Packaging: Tray, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±300ppm/°C, Size / Dimension: 0.335" Dia x 0.984" L (8.50mm x 25.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Resistance: 1.5 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EP5W1K5J EP5W1K5J Виробник : TE Connectivity / Holsworthy ENG_DS_9-1773463-6_D1.pdf Wirewound Resistors - Through Hole EP 5W 1K5 5%