EP5W33RJ
EP5W33RJ NEOHM - TE CONNECTIVITY
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=9-1773463-6&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: NEOHM - TE CONNECTIVITY
Description: NEOHM - TE CONNECTIVITY - EP5W33RJ - Widerstand für Durchsteckmontage, 33 ohm, EP Series, 5 W, ± 5%, Axial bedrahtet, 500 V
tariffCode: 85332900
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: Axial bedrahtet
Widerstandstechnologie: Drahtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 5W
Widerstandstyp: Überspannungsschutz
isCanonical: Y
Widerstand: 33ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: ± 5%
Temperaturkoeffizient: ± 300ppm/°C
Produktlänge: 25mm
euEccn: NLR
Produktpalette: EP Series
productTraceability: No
Nennspannung: 500V
Produktdurchmesser: 8.5mm
Betriebstemperatur, max.: 155°C
Produktbreite: -
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 462 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 22
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: NEOHM - TE CONNECTIVITY - EP5W33RJ - Widerstand für Durchsteckmontage, 33 ohm, EP Series, 5 W, ± 5%, Axial bedrahtet, 500 V, tariffCode: 85332900, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: Axial bedrahtet, Widerstandstechnologie: Drahtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 5W, Widerstandstyp: Überspannungsschutz, isCanonical: Y, Widerstand: 33ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: ± 5%, Temperaturkoeffizient: ± 300ppm/°C, Produktlänge: 25mm, euEccn: NLR, Produktpalette: EP Series, productTraceability: No, Nennspannung: 500V, Produktdurchmesser: 8.5mm, Betriebstemperatur, max.: 155°C, Produktbreite: -, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EP5W33RJ EP5W33RJ Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=9-1773463-6&DocType=DS&DocLang=English Description: RES 33 OHM 5% 5W AXIAL
Power (Watts): 5W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety
Packaging: Tray
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±300ppm/°C
Size / Dimension: 0.335" Dia x 0.984" L (8.50mm x 25.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Resistance: 33 Ohms
на замовлення 333 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
EP5W33RJ EP5W33RJ Виробник : TE Connectivity / Holsworthy ENG_DS_9-1773463-6_D1.pdf Wirewound Resistors - Through Hole EP 5W 33R 5%