EP5W680RJ
EP5W680RJ TE Connectivity Passive Product
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=9-1773463-6&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES 680 OHM 5% 5W AXIAL
Power (Watts): 5W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety
Packaging: Tray
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±300ppm/°C
Size / Dimension: 0.335" Dia x 0.984" L (8.50mm x 25.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 680 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 680 OHM 5% 5W AXIAL, Power (Watts): 5W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety, Packaging: Tray, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±300ppm/°C, Size / Dimension: 0.335" Dia x 0.984" L (8.50mm x 25.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 680 Ohms.
Інші пропозиції EP5W680RJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EP5W680RJ EP5W680RJ Виробник : TE Connectivity / Holsworthy ENG_DS_9_1773463_6_B-1140246.pdf Wirewound Resistors - Through Hole EP 5W 680R 5%