Продукція > CIRRUS > EP7312-CV-90
EP7312-CV-90 CIRRUS
EP7312.pdf
Виробник: CIRRUS
0416+
на замовлення 1000 шт:
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC MPU EP7 90MHZ 208LQFP, Packaging: Tray, Package / Case: 208-LQFP, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 90MHz, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Core Processor: ARM7TDMI, Voltage - I/O: 2.5V, 2.7V, 3.0V, 3.3V, Supplier Device Package: 208-LQFP, Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 32-Bit, RAM Controllers: SDRAM, Graphics Acceleration: No, Display & Interface Controllers: Keypad, LCD, Touchscreen, Security Features: Hardware ID, Additional Interfaces: DAI, IrDA, SSI, UART.
Інші пропозиції EP7312-CV-90
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EP7312-CV-90 EP7312-CV-90 Виробник : Cirrus Logic Inc. EP7312.pdf Description: IC MPU EP7 90MHZ 208LQFP
Packaging: Tray
Package / Case: 208-LQFP
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 90MHz
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Core Processor: ARM7TDMI
Voltage - I/O: 2.5V, 2.7V, 3.0V, 3.3V