EP7W150RJ
EP7W150RJ TE Connectivity Passive Product
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=9-1773463-6&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES 150 OHM 5% 7W AXIAL
Power (Watts): 7W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety
Packaging: Bag
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±300ppm/°C
Size / Dimension: 0.335" Dia x 1.181" L (8.50mm x 30.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Resistance: 150 Ohms
на замовлення 857 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 150 OHM 5% 7W AXIAL, Power (Watts): 7W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety, Packaging: Bag, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±300ppm/°C, Size / Dimension: 0.335" Dia x 1.181" L (8.50mm x 30.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Resistance: 150 Ohms.
Інші пропозиції EP7W150RJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EP7W150RJ EP7W150RJ Виробник : TE Connectivity / Holsworthy ENG_DS_9_1773463_6_B-1140246.pdf Wirewound Resistors - Through Hole EP 7W 150R 5%