EPC200-CSP5
EPC200-CSP5 ESPROS Photonics AG
Datasheet_epc200.pdf
Виробник: ESPROS Photonics AG
Description: SENSOR PHOTODIODE 850NM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 5-XFBGA, CSPBGA
Wavelength: 850nm
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Response Time: 300ns
Viewing Angle: 150°
Spectral Range: 400nm ~ 1030nm
Color - Enhanced: Infrared (NIR)/Red
Responsivity @ nm: 0.61 A/W @ 850nm, 0.43 A/W @ 940nm
Current - Dark (Typ): 5nA
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 20 V
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SENSOR PHOTODIODE 850NM, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 5-XFBGA, CSPBGA, Wavelength: 850nm, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Response Time: 300ns, Viewing Angle: 150°, Spectral Range: 400nm ~ 1030nm, Color - Enhanced: Infrared (NIR)/Red, Responsivity @ nm: 0.61 A/W @ 850nm, 0.43 A/W @ 940nm, Current - Dark (Typ): 5nA, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 20 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Wavelength: 850nm
Mounting Type: Surface Mount
Response Time: 300ns
Viewing Angle: 150°
Spectral Range: 400nm ~ 1030nm
Current - Dark (Typ): 5nA
Part Status: Active