EPM1205SJ
EPM1205SJ Tamura
EPM1205SJ_1609FE-1272184.pdf
Виробник: Tamura
Isolated DC/DC Converters - Through Hole POWER MODULE (12V; 0.5A)
на замовлення 55 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 12V 6W, Features: OCP, OTP, OVP, Packaging: Bulk, Package / Case: 14-DIP Module, Size / Dimension: 1.30" L x 1.22" W x 0.81" H (33.0mm x 31.0mm x 20.7mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -20°C ~ 80°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 450V, Efficiency: 75%, Current - Output (Max): 500mA, Voltage - Input (Min): 110V, Voltage - Output 1: 12V, Power (Watts): 6 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EPM1205SJ EPM1205SJ Виробник : Tamura EPM1205SJ_1609FE.pdf Description: DC DC CONVERTER 12V 6W
Features: OCP, OTP, OVP
Packaging: Bulk
Package / Case: 14-DIP Module
Size / Dimension: 1.30" L x 1.22" W x 0.81" H (33.0mm x 31.0mm x 20.7mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -20°C ~ 80°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 450V
Efficiency: 75%
Current - Output (Max): 500mA
Voltage - Input (Min): 110V
Voltage - Output 1: 12V
Power (Watts): 6 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV