EPP-100-27
EPP-100-27 MEAN WELL USA Inc.
EPP-100-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC CONVERTER 27V 76W
Packaging: Box
Power (Watts): 76W (100W Forced Air)
Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input
Size / Dimension: 4.00" L x 2.00" W x 1.14" H (101.6mm x 50.8mm x 29.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV
Efficiency: 92.5%
Voltage - Output 1: 27V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 2.8 A
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 27V 76W, Packaging: Box, Power (Watts): 76W (100W Forced Air), Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input, Size / Dimension: 4.00" L x 2.00" W x 1.14" H (101.6mm x 50.8mm x 29.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV, Efficiency: 92.5%, Voltage - Output 1: 27V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 2.8 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EPP-100-27 EPP-100-27 Виробник : MEAN WELL EPP-100-spec.pdf Switching Power Supplies 75.6W 27V 2.8A 100W w/forced air