EPP-120S-12
EPP-120S-12 MEAN WELL
EPP-120S-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
Switching Power Supplies 114W 12V 9.5A 2x3 Open Frame
на замовлення 101 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 12V 114W, Packaging: Box, Power (Watts): 114W (142W Forced Air), Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input, Size / Dimension: 3.00" L x 2.00" W x 1.10" H (76.2mm x 50.8mm x 28.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC, 113 ~ 370 VDC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, cURus, EAC, TUV, Efficiency: 91%, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4 kV, Current - Output 1: 9.5 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EPP-120S-12 EPP-120S-12 Виробник : MEAN WELL USA Inc. EPP-120S-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 12V 114W
Packaging: Box
Power (Watts): 114W (142W Forced Air)
Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input
Size / Dimension: 3.00" L x 2.00" W x 1.10" H (76.2mm x 50.8mm x 28.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC, 113 ~ 370 VDC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus, EAC, TUV
Efficiency: 91%
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Current - Output 1: 9.5 A
на замовлення 168 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
EPP-120S-12 EPP-120S-12 Виробник : Mean-Well USA, Inc. epp-120s-spec.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 12V 9.5A 114W 6-Pin
на замовлення 15 шт:
Мінімальне замовлення: 4
товару немає в наявності