EPP-120S-24
EPP-120S-spec.pdf
Код товару: 202448
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Блоки та елементи живлення > AC / DC блоки живлення що вбудовуються
товару немає в наявності
Ціна
EPP-120S-24 EPP-120S-24 Виробник : MEAN WELL USA Inc. EPP-120S-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 24V 120W
Packaging: Box
Power (Watts): 120W (150W Forced Air)
Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input
Size / Dimension: 3.00" L x 2.00" W x 1.10" H (76.2mm x 50.8mm x 28.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC, 113 ~ 370 VDC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus, EAC, TUV
Efficiency: 93%
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Current - Output 1: 5 A
на замовлення 656 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
EPP-120S-24 EPP-120S-24 Виробник : MEAN WELL EPP-120S-spec.pdf Power Supplies - Chassis Mount 120W 24V 5A 2x3 Open Frame
на замовлення 267 шт:
Кількість Ціна
EPP-120S-24 EPP-120S-24 Виробник : Mean-Well USA, Inc. epp-120s-spec.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 6.25A 120W 6-Pin
на замовлення 9 шт:
Мінімальне замовлення: 5
на замовлення 299 шт:
Мінімальне замовлення: 5
EPP-120S-24 EPP-120S-24 Виробник : MEAN WELL 2860386.pdf Description: MEAN WELL - EPP-120S-24 - AC/DC-Netzteil in Open-Frame-Version, ITE, 1 Ausgang, 120 W, 80V AC bis 264V AC
tariffCode: 85044095
Ausgangsstrom - Ausgang 2: -
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung - Ausgang 4: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Anzahl der Ausgänge: 1 Ausgang
Eingangsspannung, V AC: 80V AC bis 264V AC
usEccn: EAR99
Nennleistung (Zwangskühlung): -
euEccn: NLR
Ausgangsspannung - Ausgang 3: -
Ausgangsstrom - Ausgang 3: -
Nennleistung (Konvektionskühlung): 120W
Stromversorgungsausgang: Einstellbar, fest
Produktpalette: EPP-120S Series
Ausgangsspannung - Ausgang 1: 24VDC
productTraceability: No
Ausgangsspannung - Ausgang 2: -
Ausgangsstrom - Ausgang 1: 5A
Anwendungen für das Netzteil: ITE
Ausgangsstrom - Ausgang 4: -
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 10 шт:
товару немає в наявності
EPP-120S-24 Виробник : MEAN WELL EPP-120S-spec.pdf AC/DC, 120W, Вход: 80-264VAC/113-370VDC, Выход: 24V/5A, размеры 76.2х50.8х28 мм, -30...+85 C Група товару: AC-DC-перетворювачі відкритого виконання (монтаж на шасі) Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
EPP-120S-24 Виробник : MEAN WELL EPP-120S-spec.pdf AC/DC, 120W, Вход: 80-264VAC/113-370VDC, Выход: 24V/5A, размеры 76.2х50.8х28 мм, -30...+85 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт