EPP-120S-48
EPP-120S-48 MEAN WELL
EPP-120S-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
Switching Power Supplies 120W 48V 2.5A 2x3 Open Frame
на замовлення 39 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 48V 120W, Packaging: Box, Power (Watts): 120W (150W Forced Air), Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input, Size / Dimension: 3.00" L x 2.00" W x 1.10" H (76.2mm x 50.8mm x 28.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC, 113 ~ 370 VDC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, cURus, EAC, TUV, Efficiency: 93.5%, Voltage - Output 1: 48V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4 kV, Current - Output 1: 2.5 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EPP-120S-48 EPP-120S-48 Виробник : MEAN WELL USA Inc. EPP-120S-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 48V 120W
Packaging: Box
Power (Watts): 120W (150W Forced Air)
Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input
Size / Dimension: 3.00" L x 2.00" W x 1.10" H (76.2mm x 50.8mm x 28.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC, 113 ~ 370 VDC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus, EAC, TUV
Efficiency: 93.5%
Voltage - Output 1: 48V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Current - Output 1: 2.5 A
на замовлення 90 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
EPP-120S-48 EPP-120S-48 Виробник : Mean-Well USA, Inc. epp-120s-spec.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 48V 2.5A 120W 6-Pin
на замовлення 160 шт:
Мінімальне замовлення: 5
товару немає в наявності
EPP-120S-48 Виробник : MEAN WELL EPP-120S-spec.pdf AC/DC, 120W, Вход: 80-264VAC/113-370VDC, Выход: 48V/2.5A, размеры 76.2х50.8х28 мм, -30...+85 C Група товару: AC-DC-перетворювачі відкритого виконання (монтаж на шасі) Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
EPP-120S-48 Виробник : MEAN WELL EPP-120S-spec.pdf AC/DC, 120W, Вход: 80-264VAC/113-370VDC, Выход: 48V/2.5A, размеры 76.2х50.8х28 мм, -30...+85 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт