EPS-120-27
EPS-120-27 MEAN WELL USA Inc.
EPS-120-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC CONVERTER 27V 85W
Packaging: Box
Power (Watts): 85W (122W Forced Air)
Features: Adjustable Output, Universal Input
Size / Dimension: 4.00" L x 2.00" W x 1.14" H (101.6mm x 50.8mm x 29.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC, 113 ~ 370 VDC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV
Efficiency: 90%
Voltage - Output 1: 27V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 3.15 A
на замовлення 126 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 27V 85W, Packaging: Box, Power (Watts): 85W (122W Forced Air), Features: Adjustable Output, Universal Input, Size / Dimension: 4.00" L x 2.00" W x 1.14" H (101.6mm x 50.8mm x 29.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC, 113 ~ 370 VDC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV, Efficiency: 90%, Voltage - Output 1: 27V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 3.15 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EPS-120-27 EPS-120-27 Виробник : MEAN WELL EPS-120-SPEC.PDF Power Supplies - Chassis Mount 121.5W 27V 4.5A 2x4in 84W convection
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
EPS-120-27 EPS-120-27 Виробник : Mean-Well USA, Inc. eps-120-spec.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 27V 3.15A 85W 8-Pin
на замовлення 30 шт:
Мінімальне замовлення: 6
на замовлення 30 шт:
Мінімальне замовлення: 6
товару немає в наявності
EPS-120-27 EPS-120-27 Виробник : MEAN WELL EPS-120-SPEC.PDF AC/DC, 121.5W, Вхід: 80-264VAC/113-370VDC, Вихід: 27V/4.5A, розміри 101.6х50.8х29 мм, -30...+70 C Група товару: AC-DC-перетворювачі відкритого виконання (монтаж на шасі) Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
EPS-120-27 EPS-120-27 Виробник : MEAN WELL EPS-120-SPEC.PDF AC/DC, 121.5W, Вхід: 80-264VAC/113-370VDC, Вихід: 27V/4.5A, розміри 101.6х50.8х29 мм, -30...+70 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт