EPS-120-48
EPS-120-48 MEAN WELL USA Inc.
EPS-120-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC CONVERTER 48V 84W
Packaging: Box
Power (Watts): 84W (120W Forced Air)
Features: Adjustable Output, Universal Input
Size / Dimension: 4.00" L x 2.00" W x 1.14" H (101.6mm x 50.8mm x 29.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC, 113 ~ 370 VDC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV
Efficiency: 91%
Voltage - Output 1: 48V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 1.75 A
на замовлення 62 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 48V 84W, Packaging: Box, Power (Watts): 84W (120W Forced Air), Features: Adjustable Output, Universal Input, Size / Dimension: 4.00" L x 2.00" W x 1.14" H (101.6mm x 50.8mm x 29.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC, 113 ~ 370 VDC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV, Efficiency: 91%, Voltage - Output 1: 48V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 1.75 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EPS-120-48 EPS-120-48 Виробник : Mean-Well USA, Inc. eps-120-spec.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 48V 1.75A 84W 8-Pin
на замовлення 25 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
товару немає в наявності
EPS-120-48 EPS-120-48 Виробник : MEAN WELL EPS-120-SPEC.PDF Switching Power Supplies 120W 48V 2.5A 2x4in 84W convection