Продукція > MEAN WELL > EPS-45-3.3-C
EPS-45-3.3-C
EPS-45-3.3-C MEAN WELL
EPS-45-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
Switching Power Supplies 26.4W 3.3V 8A L-Bracket + Cover
на замовлення 5 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 3.3V 26W, Packaging: Box, Power (Watts): 26W, Features: Adjustable Output, Universal Input, Size / Dimension: 4.07" L x 2.44" W x 1.46" H (103.4mm x 62.0mm x 37.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV, Efficiency: 80%, Voltage - Output 1: 3.3V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 8 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EPS-45-3.3-C Виробник : Mean-Well USA, Inc. EPS-45-spec.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 3.3V 9A 26.4W 6-Pin
на замовлення 13 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
EPS-45-3.3-C EPS-45-3.3-C Виробник : MEAN WELL USA Inc. EPS-45-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 3.3V 26W
Packaging: Box
Power (Watts): 26W
Features: Adjustable Output, Universal Input
Size / Dimension: 4.07" L x 2.44" W x 1.46" H (103.4mm x 62.0mm x 37.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV
Efficiency: 80%
Voltage - Output 1: 3.3V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 8 A