EPS-45-36-C
EPS-45-36-C MEAN WELL USA Inc.
EPS-45-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC CONVERTER 36V 45W
Packaging: Box
Power (Watts): 45W
Features: Adjustable Output, Universal Input
Size / Dimension: 4.07" L x 2.44" W x 1.46" H (103.4mm x 62.0mm x 37.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV
Efficiency: 89%
Voltage - Output 1: 36V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 1.25 A
на замовлення 42 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 36V 45W, Packaging: Box, Power (Watts): 45W, Features: Adjustable Output, Universal Input, Size / Dimension: 4.07" L x 2.44" W x 1.46" H (103.4mm x 62.0mm x 37.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV, Efficiency: 89%, Voltage - Output 1: 36V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 1.25 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EPS-45-36-C EPS-45-36-C Виробник : Mean-Well USA, Inc. eps-45-spec.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 36V 1.4A 45W 6-Pin
на замовлення 8 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
товару немає в наявності
EPS-45-36-C EPS-45-36-C Виробник : MEAN WELL EPS-45-spec.pdf Switching Power Supplies 45W 36V 1.25A L-Bracket + Cover