EPS-45S-15
EPS-45S-15 MEAN WELL
EPS-45S-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
Category: Open Frame Power Supplies
Description: Power supply: switching; open; 45W; 80÷264VAC; OUT: 1; Uout: 15VDC
Type of power supply: switching
Kind of power supply: open
Power: 45W
Output voltage: 15V DC
Output current: 3A
Supply voltage: 80...264V AC
Body dimensions: 76.2x50.8x24mm
Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP
Operating temperature: -30...70°C
Electrical connection: plug with 3,96mm pitch
Number of outputs: 1
Efficiency: 89%
Power consumption without load: <0.1W
Caution!: rated parameters obtained at full load
Output voltage range: 13.5...16.5V DC
Manufacturer series: EPS-45S
на замовлення 13 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Написати відгук
Category: Open Frame Power Supplies, Description: Power supply: switching; open; 45W; 80÷264VAC; OUT: 1; Uout: 15VDC, Type of power supply: switching, Kind of power supply: open, Power: 45W, Output voltage: 15V DC, Output current: 3A, Supply voltage: 80...264V AC, Body dimensions: 76.2x50.8x24mm, Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP, Operating temperature: -30...70°C, Electrical connection: plug with 3,96mm pitch, Number of outputs: 1, Efficiency: 89%, Power consumption without load: .
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EPS-45S-15 EPS-45S-15 Виробник : MEAN WELL USA Inc. EPS-45S-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 15V 45W
Packaging: Tray
Power (Watts): 45W
Features: Adjustable Output, Universal Input
Size / Dimension: 3.00" L x 2.00" W x 0.94" H (76.2mm x 50.8mm x 24.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV
Efficiency: 89%
Voltage - Output 1: 15V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 3 A
на замовлення 273 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
EPS-45S-15 EPS-45S-15 Виробник : MEAN WELL EPS-45S-spec.pdf Switching Power Supplies 45W 15V 3A 3x2 Open Frame
на замовлення 59 шт:
EPS-45S-15 EPS-45S-15 Виробник : Mean-Well USA, Inc. eps-45s-spec.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 15V 3.3A 45W 6-Pin
на замовлення 22 шт:
Мінімальне замовлення: 11
на замовлення 60 шт:
Мінімальне замовлення: 10
товару немає в наявності
товару немає в наявності
EPS-45S-15 EPS-45S-15 Виробник : MEAN WELL EPS-45S-SPEC.PDF AC/DC, 45W, Вхід: 80-264VAC, Вихід: 15V/3А, розміри 76.2х50.8х24.0 мм, -30...+70 C Група товару: AC-DC-перетворювачі відкритого виконання (монтаж на шасі) Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
EPS-45S-15 EPS-45S-15 Виробник : MEAN WELL EPS-45S-SPEC.PDF AC/DC, 45W, Вхід: 80-264VAC, Вихід: 15V/3А, розміри 76.2х50.8х24.0 мм, -30...+70 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт