EPS-45S-24
EPS-45S-24 MEAN WELL
EPS-45S-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
Power Supplies - Chassis Mount Single Output Switching Power Supply
на замовлення 460 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 24V 46W, Packaging: Box, Power (Watts): 46W, Features: Adjustable Output, Universal Input, Size / Dimension: 3.00" L x 2.00" W x 0.94" H (76.2mm x 50.8mm x 24.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV, Efficiency: 90%, Voltage - Output 1: 24V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 1.9 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EPS-45S-24 EPS-45S-24 Виробник : MEAN WELL USA Inc. EPS-45S-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 24V 46W
Packaging: Box
Power (Watts): 46W
Features: Adjustable Output, Universal Input
Size / Dimension: 3.00" L x 2.00" W x 0.94" H (76.2mm x 50.8mm x 24.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV
Efficiency: 90%
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 1.9 A
на замовлення 8257 шт:
Кількість Ціна
EPS-45S-24 EPS-45S-24 Виробник : Mean-Well USA, Inc. eps-45s-spec.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 2.1A 45.6W 6-Pin
на замовлення 23 шт:
Мінімальне замовлення: 13
на замовлення 21 шт:
Мінімальне замовлення: 12
товару немає в наявності
EPS-45S-24 EPS-45S-24 Виробник : MEAN WELL EPS-45S-SPEC.PDF AC/DC, 45.6W, Вхід: 80-264VAC, Вихід: 24V/1.9А, розміри 76.2х50.8х24.0 мм, -30...+70 C Група товару: AC-DC-перетворювачі відкритого виконання (монтаж на шасі) Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
EPS-45S-24 EPS-45S-24 Виробник : MEAN WELL EPS-45S-SPEC.PDF AC/DC, 45.6W, Вхід: 80-264VAC, Вихід: 24V/1.9А, розміри 76.2х50.8х24.0 мм, -30...+70 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт