EPS-45S-7.5
EPS-45S-7.5 MEAN WELL USA Inc.
EPS-45S-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC CONVERTER 7.5V 41W
Packaging: Tray
Power (Watts): 41W
Features: Adjustable Output, Universal Input
Size / Dimension: 3.00" L x 2.00" W x 0.94" H (76.2mm x 50.8mm x 24.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV
Efficiency: 85%
Voltage - Output 1: 7.5V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 5.4 A
на замовлення 2 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 7.5V 41W, Packaging: Tray, Power (Watts): 41W, Features: Adjustable Output, Universal Input, Size / Dimension: 3.00" L x 2.00" W x 0.94" H (76.2mm x 50.8mm x 24.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV, Efficiency: 85%, Voltage - Output 1: 7.5V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 5.4 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
EPS-45S-7.5 EPS-45S-7.5 Виробник : Mean-Well USA, Inc. eps-45s-spec.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 7.5V 5.95A 40.5W 6-Pin
на замовлення 38 шт:
Мінімальне замовлення: 10
EPS-45S-7.5 EPS-45S-7.5 Виробник : MEAN WELL EPS-45S-SPEC.PDF AC/DC, 40.5W, Вхід: 80-264VAC, Вихід: 7.5V/5.4А, розміри 76.2х50.8х24.0 мм, -30...+70 C Група товару: AC-DC-перетворювачі відкритого виконання (монтаж на шасі) Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
EPS-45S-7.5 EPS-45S-7.5 Виробник : MEAN WELL EPS-45S-SPEC.PDF AC/DC, 40.5W, Вхід: 80-264VAC, Вихід: 7.5V/5.4А, розміри 76.2х50.8х24.0 мм, -30...+70 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт