EPS-65-12-C
EPS-65-12-C MEAN WELL USA Inc.
EPS-65-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC CONVERTER 12V 65W
Packaging: Box
Power (Watts): 65W
Features: Adjustable Output, Universal Input
Size / Dimension: 4.07" L x 2.44" W x 1.46" H (103.4mm x 62.0mm x 37.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV
Efficiency: 86%
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 5.42 A
на замовлення 481 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 12V 65W, Packaging: Box, Power (Watts): 65W, Features: Adjustable Output, Universal Input, Size / Dimension: 4.07" L x 2.44" W x 1.46" H (103.4mm x 62.0mm x 37.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV, Efficiency: 86%, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 5.42 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EPS-65-12-C EPS-65-12-C Виробник : MEAN WELL EPS-65-spec.pdf Power Supplies - Chassis Mount 65.04W 12V 5.42A L-Bracket + Cover
на замовлення 72 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
EPS-65-12-C EPS-65-12-C Виробник : Mean-Well USA, Inc. eps-65-spec.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 12V 6A 65.04W 6-Pin
на замовлення 24 шт:
Мінімальне замовлення: 7
товару немає в наявності
товару немає в наявності
EPS-65-12-C EPS-65-12-C Виробник : MEAN WELL EPS-65-spec.pdf AC/DC, 65.04W, Вхід: 90-264VAC/127-370VDC, Вихід: 12V/5.42A, розміри 101.6х50.8х29 мм, -30...+70 C, в корпусі Група товару: AC-DC-перетворювачі в корпусі/кожусі Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
EPS-65-12-C EPS-65-12-C Виробник : MEAN WELL EPS-65-spec.pdf AC/DC, 65.04W, Вхід: 90-264VAC/127-370VDC, Вихід: 12V/5.42A, розміри 101.6х50.8х29 мм, -30...+70 C, в корпусі Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт