EPS-65-7.5-C Mean Well
EPS-65-spec.pdf
Код товару: 108267
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Mean Well
Блоки та елементи живлення > AC / DC блоки живлення що вбудовуються
товару немає в наявності
Ціна
EPS-65-7.5-C EPS-65-7.5-C Виробник : MEAN WELL EPS-65-spec.pdf Switching Power Supplies 60W 7.5V 8A L-Bracket + Cover Open Frame
на замовлення 37 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
EPS-65-7.5-C EPS-65-7.5-C Виробник : MEAN WELL USA Inc. EPS-65-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 7.5V 60W
Packaging: Box
Power (Watts): 60W
Features: Adjustable Output, Universal Input
Size / Dimension: 4.07" L x 2.44" W x 1.46" H (103.4mm x 62.0mm x 37.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV
Efficiency: 84%
Voltage - Output 1: 7.5V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 8 A
на замовлення 159 шт:
Кількість Ціна
EPS-65-7.5-C EPS-65-7.5-C Виробник : MEAN WELL 3169445.pdf Description: MEAN WELL - EPS-65-7.5-C - AC/DC-Netzteil mit Gehäuse, 127 bis 370V DC, ITE, 1 Ausgänge, 60 W, 7.5 VDC, 8 A
tariffCode: 85044083
Ausgangsstrom - Ausgang 2: -A
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung - Ausgang 4: -V
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Eingangsspannung, V AC: 90V AC bis 264V AC
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Ausgangsspannung - Ausgang 3: -V
Ausgangsstrom - Ausgang 3: -A
Stromversorgungsausgang: Einstellbar, fest
Ausgangsspannung - Ausgang 1: 7.5VDC
productTraceability: No
Ausgangsspannung - Ausgang 2: -V
Ausgangsstrom - Ausgang 1: 8A
Anwendungen für das Netzteil: ITE
Anzahl der Ausgänge: 1Ausgänge
Ausgangsleistung, max.: 60W
Ausgangsstrom - Ausgang 4: -A
на замовлення 2 шт:
EPS-65-7.5-C EPS-65-7.5-C Виробник : Mean-Well USA, Inc. eps-65-spec.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 7.5V 8.8A 60W 6-Pin
товару немає в наявності
EPS-65-7.5-C EPS-65-7.5-C Виробник : MEAN WELL EPS-65-spec.pdf AC/DC, 60W, Вхід: 90-264VAC/127-370VDC, Вихід: 7.5V/8А, розміри 103.4х62х37 мм, -30...+70 C, в корпусі Група товару: AC-DC-перетворювачі в корпусі/кожусі Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
EPS-65-7.5-C EPS-65-7.5-C Виробник : MEAN WELL EPS-65-spec.pdf AC/DC, 60W, Вхід: 90-264VAC/127-370VDC, Вихід: 7.5V/8А, розміри 103.4х62х37 мм, -30...+70 C, в корпусі Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт