EPS-65S-7.5
EPS-65S-7.5 MEAN WELL USA Inc.
EPS-65S-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC CONVERTER 7.5V 60W
Packaging: Tray
Power (Watts): 60W
Features: Adjustable Output, Universal Input
Size / Dimension: 3.00" L x 2.00" W x 0.94" H (76.2mm x 50.8mm x 24.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV
Efficiency: 85%
Voltage - Output 1: 7.5V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 8 A
на замовлення 168 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 7.5V 60W, Packaging: Tray, Power (Watts): 60W, Features: Adjustable Output, Universal Input, Size / Dimension: 3.00" L x 2.00" W x 0.94" H (76.2mm x 50.8mm x 24.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV, Efficiency: 85%, Voltage - Output 1: 7.5V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 8 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EPS-65S-7.5 EPS-65S-7.5 Виробник : MEAN WELL EPS-65S-spec.pdf Switching Power Supplies 60W 7.5V 8A 3x2 Open Frame
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
EPS-65S-7.5 EPS-65S-7.5 Виробник : Mean-Well USA, Inc. eps-65s-spec.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 7.5V 8.8A 60W 6-Pin
на замовлення 11 шт:
Мінімальне замовлення: 9
на замовлення 7 шт: