EPS12HR2
EPS12HR2 Microchip Technology
161711571-wt4-15-pdf.pdf
Виробник: Microchip Technology
Diode TVS Single Bi-Dir 12V 150W 2-Pin Case A
Написати відгук
Description: TVS DIODE 12VWM 21.6VC A AXIAL, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 40.3A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V, Supplier Device Package: A, Axial, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 13.8V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 21.6V, Power - Peak Pulse: 150W, Power Line Protection: No.
Інші пропозиції EPS12HR2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EPS12HR2 EPS12HR2 Виробник : Microchip Technology Description: TVS DIODE 12VWM 21.6VC A AXIAL
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 40.3A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V
Supplier Device Package: A, Axial
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 13.8V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 21.6V
Power - Peak Pulse: 150W