Продукція > DELEVAN > ER1025-03JM
ER1025-03JM Delevan
erseries.pdf
Виробник: Delevan
Description: FIXED IND 200NH 1.025A 140 MOHM
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 140mOhm Max
Q @ Freq: 33 @ 25MHz
Frequency - Self Resonant: 510MHz
Material - Core: Phenolic
Inductance Frequency - Test: 25 MHz
Inductance: 200 nH
Current Rating (Amps): 1.025 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 200NH 1.025A 140 MOHM, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 140mOhm Max, Q @ Freq: 33 @ 25MHz, Frequency - Self Resonant: 510MHz, Material - Core: Phenolic, Inductance Frequency - Test: 25 MHz, Inductance: 200 nH, Current Rating (Amps): 1.025 A.