Продукція > DELEVAN > ER1025-04KS
ER1025-04KS
ER1025-04KS Delevan
erseries.pdf
Виробник: Delevan
Description: FIXED IND 220NH 1.025A 140 MOHM
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 140mOhm Max
Q @ Freq: 33 @ 25MHz
Frequency - Self Resonant: 510MHz
Material - Core: Phenolic
Inductance Frequency - Test: 25 MHz
Inductance: 220 nH
Current Rating (Amps): 1.025 A
на замовлення 250 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 250
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 220NH 1.025A 140 MOHM, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 140mOhm Max, Q @ Freq: 33 @ 25MHz, Frequency - Self Resonant: 510MHz, Material - Core: Phenolic, Inductance Frequency - Test: 25 MHz, Inductance: 220 nH, Current Rating (Amps): 1.025 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ER1025-04KS ER1025-04KS Виробник : Delevan erseries.pdf Description: FIXED IND 220NH 1.025A 140 MOHM
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Q @ Freq: 33 @ 25MHz
Material - Core: Phenolic
Inductance: 220 nH
Current Rating (Amps): 1.025 A