Продукція > DELEVAN > ER1025-20KR
ER1025-20KR
ER1025-20KR Delevan
erseries.pdf
Виробник: Delevan
Description: FIXED IND 1UH 385MA 1 OHM TH
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1Ohm Max
Q @ Freq: 25 @ 25MHz
Frequency - Self Resonant: 230MHz
Material - Core: Phenolic
Inductance Frequency - Test: 25 MHz
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 385 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1UH 385MA 1 OHM TH, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1Ohm Max, Q @ Freq: 25 @ 25MHz, Frequency - Self Resonant: 230MHz, Material - Core: Phenolic, Inductance Frequency - Test: 25 MHz, Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 385 mA.
Інші пропозиції ER1025-20KR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ER1025-20KR ER1025-20KR Виробник : Delevan erseries.pdf Description: FIXED IND 1UH 385MA 1 OHM TH
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
DC Resistance (DCR): 1Ohm Max
Q @ Freq: 25 @ 25MHz
Material - Core: Phenolic
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 385 mA
товару немає в наявності
ER1025-20KR ER1025-20KR Виробник : API Delevan ER1025-181574.pdf Fixed Inductors 1uH 10% 1ohm Est Reli ThruHole RF
ER1025-20KR ER1025-20KR Виробник : Delevan erseries-3359692.pdf RF inductors - Leaded 1uH 10% 1ohm Est Reli ThruHole RF