Продукція > DELEVAN > ER1025-60KR
ER1025-60KR
ER1025-60KR Delevan
erseries.pdf
Виробник: Delevan
Description: FIXED IND 47UH 110MA 4.5 OHM TH
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 4.5Ohm Max
Q @ Freq: 45 @ 2.5MHz
Frequency - Self Resonant: 20MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.5 MHz
Part Status: Active
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 110 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 47UH 110MA 4.5 OHM TH, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 4.5Ohm Max, Q @ Freq: 45 @ 2.5MHz, Frequency - Self Resonant: 20MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2.5 MHz, Part Status: Active, Inductance: 47 µH, Current Rating (Amps): 110 mA.
Інші пропозиції ER1025-60KR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ER1025-60KR ER1025-60KR Виробник : Delevan erseries.pdf Description: FIXED IND 47UH 110MA 4.5 OHM TH
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Q @ Freq: 45 @ 2.5MHz
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 110 mA
товару немає в наявності
ER1025-60KR ER1025-60KR Виробник : API Delevan ER1025-181574.pdf RF inductors - Leaded 1000uH 10% 72ohm Est Reli ThruHole RF