ER2002CT_T0_00001
ER2002CT_T0_00001 Panjit International Inc.
ER2000CT_SERIES.pdf
Виробник: Panjit International Inc.
Description: DIODE ARRAY GP 200V 20A TO220AB
Packaging: Tube
Package / Case: TO-220-3
Mounting Type: Through Hole
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 35 ns
Technology: Standard
Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 20A
Supplier Device Package: TO-220AB
Operating Temperature - Junction: -50°C ~ 150°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 950 mV @ 10 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 200 V
на замовлення 1885 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ARRAY GP 200V 20A TO220AB, Packaging: Tube, Package / Case: TO-220-3, Mounting Type: Through Hole, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 35 ns, Technology: Standard, Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode, Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 20A, Supplier Device Package: TO-220AB, Operating Temperature - Junction: -50°C ~ 150°C, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 200 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 950 mV @ 10 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 200 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ER2002CT_T0_00001 ER2002CT_T0_00001 Виробник : Panjit C98160B4B2BE8F74FB73C680F4A0E28D6882817E02E40E22E6619B903A2C6E84.pdf Rectifiers 200V,Super Fast Recovery Rectifiers,TO-220AB,20A