ER2003FCT_T0_00001
ER2003FCT_T0_00001 Panjit International Inc.
ER2000FCT_SERIES.pdf
Виробник: Panjit International Inc.
Description: ISOLATION SUPERFAST RECOVERY REC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-220-3 Full Pack
Mounting Type: Through Hole
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 50 ns
Technology: Standard
Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 20A
Supplier Device Package: ITO-220AB
Operating Temperature - Junction: -50°C ~ 150°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 300 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.3 V @ 10 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 300 V
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ISOLATION SUPERFAST RECOVERY REC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-220-3 Full Pack, Mounting Type: Through Hole, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 50 ns, Technology: Standard, Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode, Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 20A, Supplier Device Package: ITO-220AB, Operating Temperature - Junction: -50°C ~ 150°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 300 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.3 V @ 10 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 300 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ER2003FCT_T0_00001 ER2003FCT_T0_00001 Виробник : Panjit 73A8FCC24E14E71CAA5FFB20B82A44A49EA2AA8C309B46BABA05388D9B5ACC18.pdf Rectifiers 300V,Super Fast Recovery Rectifiers,ITO-220AB,20A