Продукція > EVE > ER34615T
ER34615T
ER34615T EVE
3933362.pdf
Виробник: EVE
Description: EVE - ER34615T - Batterie, 3.6 V, D, Lithium-Thionylchlorid, 19 Ah, Lötfahne, 1
tariffCode: 85076000
NEDA-Code: -
rohsCompliant: NA
Batteriekonformität: -
Batterie-/Akkuspannung: 3.6V
Batteriekapazität: 19Ah
Batterie-/Akkutechnologie: Lithium-Thionylchlorid
hazardous: true
hazardCode: 3090
rohsPhthalatesCompliant: TBA
isCanonical: Y
Batterietyp/-größe: D
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Batterie-/Akkugrößencode: D
Außendurchmesser: 33.1mm
Menge pro Packung: 1
Außenhöhe: 61.5mm
Batterie-/Akkuanschlüsse: Lötfahne
Produktpalette: -
productTraceability: No
IEC-Code Batterie/Akku: -
Gewicht: 100g
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
на замовлення 776 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис ER34615T EVE
Description: EVE - ER34615T - Batterie, 3.6 V, D, Lithium-Thionylchlorid, 19 Ah, Lötfahne, 1, tariffCode: 85076000, NEDA-Code: -, rohsCompliant: NA, Batteriekonformität: -, Batterie-/Akkuspannung: 3.6V, Batteriekapazität: 19Ah, Batterie-/Akkutechnologie: Lithium-Thionylchlorid, hazardous: true, hazardCode: 3090, rohsPhthalatesCompliant: TBA, isCanonical: Y, Batterietyp/-größe: D, usEccn: EAR99, euEccn: NLR, Batterie-/Akkugrößencode: D, Außendurchmesser: 33.1mm, Menge pro Packung: 1, Außenhöhe: 61.5mm, Batterie-/Akkuanschlüsse: Lötfahne, Produktpalette: -, productTraceability: No, IEC-Code Batterie/Akku: -, Gewicht: 100g, SVHC: No SVHC (17-Jan-2023).
Інші пропозиції ER34615T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ER34615-T Виробник : Akku Tronics Li-SOCl2 High Energy Density, D Size High Capacity Type with pins, 3.6V 19000mAh Група товару: Акумулятори та батарейки Од. вим: шт