ER8-40P-0.8SV-2H
ER8-40P-0.8SV-2H Hirose Electric Co Ltd
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN HDR 40POS SMD GOLD
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 40
Pitch: 0.031" (0.80mm)
Height Above Board: 0.234" (5.95mm)
Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm)
Mated Stacking Heights: 7mm, 9mm
Part Status: Active
Number of Rows: 2
на замовлення 206 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN HDR 40POS SMD GOLD, Features: Board Guide, Packaging: Tape & Reel (TR), Connector Type: Header, Center Strip Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 40, Pitch: 0.031" (0.80mm), Height Above Board: 0.234" (5.95mm), Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm), Mated Stacking Heights: 7mm, 9mm, Part Status: Active, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 1343 шт:
Кількість Ціна
ER8-40P-0.8SV-2H ER8-40P-0.8SV-2H Виробник : Hirose Electric Co Ltd document?clcode=CL0625-0023-0-00&productname=ER8-100P-0.8SV-2H&series=ER8&documenttype=Catalog&lang=en&documentid=D164128_en Description: CONN HDR 40POS SMD GOLD
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 40
Pitch: 0.031" (0.80mm)