Продукція > ERA > ERA14EB201U
ERA14EB201U
Виробник:
на замовлення 20000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис ERA14EB201U
Description: RES SMD 200 OHM 0.1% 1/4W 1210, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±0.1%, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1210, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Resistance: 200 Ohms.
Інші пропозиції ERA14EB201U
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERA-14EB201U Виробник : Panasonic ERA3Y6Y14-1196814.pdf Thin Film Resistors - SMD 1210 200ohms 0.1% AEC-Q200
ERA-14EB201U ERA-14EB201U Виробник : Panasonic Electronic Components ERA-14%281210_Type%29.pdf Description: RES SMD 200 OHM 0.1% 1/4W 1210
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±0.1%
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1210
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Resistance: 200 Ohms