ERA-14HD510U
ERA-14HD510U Panasonic Electronic Components
ERA-14(1210_Type).pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: RES SMD 51 OHM 0.5% 1/4W 1210
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±0.5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1210
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Part Status: Obsolete
Resistance: 51 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES SMD 51 OHM 0.5% 1/4W 1210, Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±0.5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1210, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Part Status: Obsolete, Resistance: 51 Ohms.
Інші пропозиції ERA-14HD510U
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERA-14HD510U ERA-14HD510U Виробник : Panasonic Electronic Components ERA-14(1210_Type).pdf Description: RES SMD 51 OHM 0.5% 1/4W 1210
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±0.5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Thin Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1210
Part Status: Obsolete
Resistance: 51 Ohms