Продукція > PANASONIC > ERA-1AEB1471C
ERA-1AEB1471C
ERA-1AEB1471C Panasonic
1101_fileversion.pdf
Виробник: Panasonic
Res Thin Film 0201 1.47K Ohm 0.1% 0.05W(1/20W) ±25ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Написати відгук
Інші пропозиції ERA-1AEB1471C
товару немає в наявності
ERA-1AEB1471C Виробник : Panasonic AOA0000C64.pdf Thin Film Resistors - SMD 0201 1.47Kohm 0.1% 25ppm