ERA-1AEB151C Panasonic
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES SMD 150 OHM 0.1% 1/20W 0201, Power (Watts): 0.05W, 1/20W, Tolerance: ±0.1%, Features: Automotive AEC-Q200, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0201, Height - Seated (Max): 0.010" (0.26mm), Part Status: Active, Resistance: 150 Ohms.
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Thin Film Resistors - SMD 0201 150ohm 0.1% 25ppm |
на замовлення 13333 шт: термін постачання 21-30 дні (днів) |
Res Thin Film 0201 150 Ohm 0.1% 0.05W(1/20W) ±25ppm/°C Pad SMD T/R |
на замовлення 15000 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
ERA-1AEB151C | Виробник : Panasonic Electronic Components |
Description: RES SMD 150 OHM 0.1% 1/20W 0201Power (Watts): 0.05W, 1/20W Tolerance: ±0.1% Features: Automotive AEC-Q200 Packaging: Cut Tape (CT) Package / Case: 0201 (0603 Metric) Temperature Coefficient: ±25ppm/°C Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Composition: Thin Film Operating Temperature: -55°C ~ 155°C Number of Terminations: 2 Supplier Device Package: 0201 Height - Seated (Max): 0.010" (0.26mm) Part Status: Active Resistance: 150 Ohms |
товару немає в наявності |
товару немає в наявності |
Category: SMD resistors Description: Resistor: thin film; SMD; 0201; 150Ω; 50mW; ±0.1%; ERA1AEB; 25ppm/°C Type of resistor: thin film Resistance: 150Ω Power: 50mW Tolerance: ±0.1% Operating temperature: -55...155°C Temperature coefficient: 25ppm/°C Max. overload voltage: 50V Case - inch: 0201 Case - mm: 0603 Conform to the norm: AEC-Q200 Manufacturer series: ERA1AEB Mounting: SMD |