ERA-1AEB152C
ERA-1AEB152C Panasonic Electronic Components
AOA0000C307.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: RES SMD 1.5K OHM 0.1% 1/20W 0201
Power (Watts): 0.05W, 1/20W
Tolerance: ±0.1%
Features: Automotive AEC-Q200
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0201
Height - Seated (Max): 0.010" (0.26mm)
Part Status: Active
Resistance: 1.5 kOhms
на замовлення 15000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PANASONIC - ERA1AEB152C - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 1.5 kohm, ± 0.1%, 50 mW, 0201 [Metrisch 0603], tariffCode: 85332100, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0201 [Metrisch 0603], Widerstandstechnologie: Metallfolie (Dünnschicht), hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: AEC-Q200, Nennleistung: 50mW, Widerstandstyp: Hohe Zuverlässigkeit, Widerstand: 1.5kohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: ± 0.1%, Temperaturkoeffizient: ± 25ppm/K, Produktlänge: 0.6mm, euEccn: NLR, Produktpalette: ERA-1A Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 25V, Betriebstemperatur, max.: 155°C, Produktbreite: 0.3mm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERA-1AEB152C ERA-1AEB152C Виробник : Panasonic aoa0000c307.pdf Res Thin Film 0201 1.5K Ohm 0.1% 0.05W(1/20W) ±25ppm/°C Pad SMD T/R
Кількість Ціна
ERA-1AEB152C ERA-1AEB152C Виробник : Panasonic 1101_fileversion.pdf Res Thin Film 0201 1.5K Ohm 0.1% 0.05W(1/20W) ±25ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
ERA1AEB152C ERA1AEB152C Виробник : PANASONIC 4379309.pdf Description: PANASONIC - ERA1AEB152C - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 1.5 kohm, ± 0.1%, 50 mW, 0201 [Metrisch 0603]
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Nennleistung: 50mW
Widerstand: 1.5kohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Produktlänge: 0.6mm
euEccn: NLR
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 25V
Betriebstemperatur, max.: 155°C
Produktbreite: 0.3mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Мінімальне замовлення: 500
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0201 [Metrisch 0603]
Widerstandstechnologie: Metallfolie (Dünnschicht)
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 50mW
Widerstandstyp: Hohe Zuverlässigkeit
Widerstand: 1.5kohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: ± 0.1%
Temperaturkoeffizient: ± 25ppm/K
Produktlänge: 0.6mm
euEccn: NLR
Produktpalette: ERA-1A Series
Nennspannung: 25V
Produktbreite: 0.3mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Мінімальне замовлення: 96
ERA-1AEB152C ERA-1AEB152C Виробник : Panasonic AOA0000C307.pdf Thin Film Resistors - SMD 0201 1.5Kohm 0.1% 25ppm
Мінімальне замовлення: 36
ERA-1AEB152C ERA-1AEB152C Виробник : Panasonic Electronic Components AOA0000C307.pdf Description: RES SMD 1.5K OHM 0.1% 1/20W 0201
Power (Watts): 0.05W, 1/20W
Tolerance: ±0.1%
Features: Automotive AEC-Q200
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Thin Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0201
Part Status: Active
Resistance: 1.5 kOhms
Мінімальне замовлення: 34