Продукція > PANASONIC > ERA-1AEB1820C
ERA-1AEB1820C
ERA-1AEB1820C Panasonic
1101_fileversion.pdf
Виробник: Panasonic
Res Thin Film 0201 182 Ohm 0.1% 0.05W(1/20W) ±25ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Написати відгук
Інші пропозиції ERA-1AEB1820C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERA-1AEB1820C ERA-1AEB1820C Виробник : Panasonic Electronic Components AOA0000C307.pdf Description: RES SMD 182 OHM 0.1% 1/20W 0201
товару немає в наявності
ERA-1AEB1820C Виробник : Panasonic AOA0000C64.pdf Thin Film Resistors - SMD 0201 182ohm 0.1% 25ppm