ERA-1AEB2491C
ERA-1AEB2491C Panasonic Electronic Components
ERA%201A,2A,3A,6A,8A.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: RES SMD 2.49KOHM 0.1% 1/20W 0201
на замовлення 10 шт:
Написати відгук
Res Thin Film 0201 2.49K Ohm 0.1% 0.05W(1/20W) ±25ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200.
Інші пропозиції ERA-1AEB2491C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERA-1AEB2491C ERA-1AEB2491C Виробник : Panasonic 1101_fileversion.pdf Res Thin Film 0201 2.49K Ohm 0.1% 0.05W(1/20W) ±25ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
товару немає в наявності
ERA-1AEB2491C Виробник : Panasonic AOA0000C64.pdf Thin Film Resistors - SMD 0201 2.49Kohm 0.1% 25ppm