ERA-1AEB3921C
ERA-1AEB3921C Panasonic Electronic Components
ERA%201A,2A,3A,6A,8A.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: RES SMD 3.92KOHM 0.1% 1/20W 0201
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Res Thin Film 0201 3.92K Ohm 0.1% 0.05W(1/20W) ±25ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200.
Інші пропозиції ERA-1AEB3921C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERA-1AEB3921C ERA-1AEB3921C Виробник : Panasonic 1101_fileversion.pdf Res Thin Film 0201 3.92K Ohm 0.1% 0.05W(1/20W) ±25ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
товару немає в наявності
ERA-1AEB3921C Виробник : Panasonic AOA0000C64.pdf Thin Film Resistors - SMD 0201 3.92Kohm 0.1% 25ppm