ERA-1AEB4021C
ERA-1AEB4021C Panasonic Electronic Components
ERA%201A,2A,3A,6A,8A.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: RES SMD 4.02KOHM 0.1% 1/20W 0201
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Res Thin Film 0201 4.02K Ohm 0.1% 0.05W(1/20W) ±25ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200.
Інші пропозиції ERA-1AEB4021C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERA-1AEB4021C ERA-1AEB4021C Виробник : Panasonic 1101_fileversion.pdf Res Thin Film 0201 4.02K Ohm 0.1% 0.05W(1/20W) ±25ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
товару немає в наявності
ERA-1AEB4021C ERA-1AEB4021C Виробник : Panasonic ERA%201A,2A,3A,6A,8A.pdf Thin Film Resistors - SMD 0201 4.02Kohm 0.1% 25ppm