Продукція > PANASONIC > ERA-1AEB472C
ERA-1AEB472C
ERA-1AEB472C Panasonic
AOA0000C307.pdf
Виробник: Panasonic
Thin Film Resistors - SMD 4.7K OHM .1% 25PPM 1/20W
на замовлення 29980 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 39
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 4.7 KOHMS 0.1% 1/20W 0201, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.05W, 1/20W, Tolerance: ±0.1%, Features: Automotive AEC-Q200, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0201, Height - Seated (Max): 0.010" (0.26mm), Part Status: Active, Resistance: 4.7 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERA-1AEB472C ERA-1AEB472C Виробник : Panasonic Industry AOA0000C307.pdf Description: RES 4.7 KOHMS 0.1% 1/20W 0201
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 0.05W, 1/20W
Tolerance: ±0.1%
Features: Automotive AEC-Q200
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0201
Height - Seated (Max): 0.010" (0.26mm)
Part Status: Active
Resistance: 4.7 kOhms
на замовлення 625 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 34
ERA-1AEB472C ERA-1AEB472C Виробник : Panasonic 1101_fileversion.pdf Res Thin Film 0201 4.7K Ohm 0.1% 0.05W(1/20W) ±25ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Мінімальне замовлення: 907
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.05W, 1/20W
Tolerance: ±0.1%
Features: Automotive AEC-Q200
Composition: Thin Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0201
Part Status: Active
Resistance: 4.7 kOhms
товару немає в наявності
ERA1AEB472C ERA1AEB472C Виробник : PANASONIC Category: SMD resistors
Description: Resistor: thin film; SMD; 0201; 4.7kΩ; 50mW; ±0.1%; ERA1AEB
Type of resistor: thin film
Mounting: SMD
Case - inch: 0201
Case - mm: 0603
Resistance: 4.7kΩ
Power: 50mW
Tolerance: ±0.1%
Manufacturer series: ERA1AEB
Max. overload voltage: 50V
Operating temperature: -55...155°C