Продукція > PANASONIC > ERA-1AEB4990C
ERA-1AEB4990C
ERA-1AEB4990C Panasonic
1101_fileversion.pdf
Виробник: Panasonic
Res Thin Film 0201 499 Ohm 0.1% 0.05W(1/20W) ±25ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
на замовлення 15000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERA-1AEB4990C ERA-1AEB4990C Виробник : Panasonic ERA%201A,2A,3A,6A,8A.pdf Thin Film Resistors - SMD 0201 499ohm 0.1% 25ppm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
ERA-1AEB4990C ERA-1AEB4990C Виробник : Panasonic Electronic Components ERA%201A,2A,3A,6A,8A.pdf Description: RES SMD 499 OHM 0.1% 1/20W 0201
на замовлення 10 шт:
ERA-1AEB4990C ERA-1AEB4990C Виробник : Panasonic 1101_fileversion.pdf Res Thin Film 0201 499 Ohm 0.1% 0.05W(1/20W) ±25ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200