Продукція > PANASONIC > ERA-1AEB5621C
ERA-1AEB5621C
ERA-1AEB5621C Panasonic
1101_fileversion.pdf
Виробник: Panasonic
Res Thin Film 0201 5.62K Ohm 0.1% 0.05W(1/20W) ±25ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ERA-1AEB5621C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
товару немає в наявності
ERA-1AEB5621C Виробник : Panasonic AOA0000C64.pdf Thin Film Resistors - SMD 0201 5.62Kohm 0.1% 25ppm