Продукція > PANASONIC > ERA-1AEB9311C
ERA-1AEB9311C
ERA-1AEB9311C Panasonic
1101_fileversion.pdf
Виробник: Panasonic
Res Thin Film 0201 9.31K Ohm 0.1% 0.05W(1/20W) ±25ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
на замовлення 134800 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES SMD 9.31KOHM 0.1% 1/20W 0201, Power (Watts): 0.05W, 1/20W, Tolerance: ±0.1%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0201, Height - Seated (Max): 0.010" (0.26mm), Resistance: 9.31 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERA-1AEB9311C ERA-1AEB9311C Виробник : Panasonic 1101_fileversion.pdf Res Thin Film 0201 9.31K Ohm 0.1% 0.05W(1/20W) ±25ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 162
товару немає в наявності
Power (Watts): 0.05W, 1/20W
Tolerance: ±0.1%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0201
Height - Seated (Max): 0.010" (0.26mm)
Resistance: 9.31 kOhms
товару немає в наявності
ERA-1AEB9311C Виробник : Panasonic AOA0000C307-1149632.pdf Thin Film Resistors - SMD 0201 9.31Kohm 0.1% 25ppm