Технічний опис ERA-14EB103U Panasonic
Description: RES SMD 10K OHM 0.1% 1/4W 1210, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±0.1%, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1210, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Resistance: 10 kOhms.
Інші пропозиції ERA-14EB103U
|---|---|---|---|---|---|
| ERA14EB103U |
на замовлення 40000 шт: термін постачання 14-28 дні (днів) |
ERA-14EB103U | Виробник : Panasonic Electronic Components |