ERB-RD2R50X
ERB-RD2R50X Panasonic
AFA0000C7-1025982.pdf
Виробник: Panasonic
Surface Mount Fuses 2.5A 0402 micro chip
на замовлення 811 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FUSE BOARD MOUNT 2.5A 32VDC 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.040" L x 0.020" W x 0.019" H (1.00mm x 0.50mm x 0.48mm), Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Response Time: Fast Blow, Approval Agency: cUL, UL, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 35A, Current Rating (Amps): 2.5 A, Voltage Rating - DC: 32 V.
Інші пропозиції ERB-RD2R50X
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERB-RD2R50X ERB-RD2R50X Виробник : Panasonic Electronic Components AFA0000C7.pdf Description: FUSE BOARD MOUNT 2.5A 32VDC 0402
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.040" L x 0.020" W x 0.019" H (1.00mm x 0.50mm x 0.48mm)
Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: cUL, UL
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 35A
Current Rating (Amps): 2.5 A
Voltage Rating - DC: 32 V
на замовлення 12300 шт:
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: cUL, UL
Current Rating (Amps): 2.5 A
Voltage Rating - DC: 32 V
ERB-RD2R50X ERB-RD2R50X Виробник : Panasonic afa0000c7.pdf Fuse Chip Fast Acting 2.5A 32V SMD Solder Pad 0402 1 X 0.5 X 0.39mm T/R UL/cUL